TESLİMAT ŞARTLARI

mayhosting.com.tr adresinden Kredi Kartı veya Banka Havalesi ile alışveriş yapılabilir.

Kredi kartından ödeme alındığı an veya banka havalesi şirket hesabına ulaştığı an sipariş geçerli sayılır.Kredi kartı ile sipariş verildiğinde; kartın bağlı olduğu banka ile mayhosting.com.tr sistemi otomatik olarak bağlantı kurar.

Kredi kart bilgileri mayhosting.com.tr sitesinde kayıtlı tutulmaz. Bilgiler SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme ile onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kart bilgileri mayhosting.com.tr web sitesinde kayıtlı tutulmadığından, bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülmesi ve ele geçirmesi mümkün değildir.

5 (Beş) iş günü içinde hesaba yansımayan banka havalesi ile yapılan siparişler geçersiz sayılır.

mayhosting.com.tr üzerinden ihtiyatçığınız olan paketi seçin veya uzman mayhosting ekibi ile ihtiyatçığınız olan ürünü birlikte belirleyin.

Ödeme işlemlerinden sonra çalışmalarınıza hızlıca başlanacak ve Mayhosting Teknik ekibi size işleriniz bitene kadar hizmet verecek.

Gönderdiğiniz bilgiler sitenize kısa sürede eklenecek ortalama 24 saat içinde işlemleriniz tamamlanarak onayınıza sunulacaktır. Web sitesinin kurulum, içerik girişi ve yayın aşamalarında müşteri bilgilendirilir.

Müşteriden gelen bilgilerin gecikmesi veya siparişe eklemeler yapılması durumunda gecikme süresi teslim süresine ilave edilir.

Web sitesi yayına girdiğinde taahhüt edilen hizmetlerde herhangi bir eksiklik var ise mayhosting bu eksiklikleri en kısa sürede tamamlamak zorundadır.

Yönetim paneli ile tüm güncellemelerinizi yapabilir istediğiniz zaman Mayhosting Teknik destek ekibinden sürekli destek alabilirsiniz.

0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
Mesajı gönder

Maalesef şu anda çevrimiçi değiliz. Mesaj bırakırsanız size geri döneriz..

* İsminiz
E-Posta adresiniz
* Telefon
* Konu
* Mesaj / Sorunuzu açıklayın
CANLI DESTEK BAŞLAT

Hoşgeldiniz !

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Canlı destek başlatarak zamandan kazanın.

* İsminiz
* Mesaj / Sorunuzu açıklayın
E-posta adresiniz
Canlı destek - Çevrimiçiyiz !
Değerlendirme

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemize yardımcı olun! Lütfen verilen hizmeti değerlendirin.

Vermiş olduğumuz hizmete nasıl puan veriyorsunuz?